Zimní zahrada SDL Nobiles | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider

 

 

SDL Nobiles: Subtilní lapač světla, nepříznivé počasí jsme jednoduše zrušili!

 

 

Výsledkem uvnitř uložených statických prvků konstrukce je vnější homogenní rovná plocha střechy.

 

 

Díky štíhlým profilům příčníků systém působí téměř jako by plaval.

Zimní zahrada Solarlux SDL Nobiles

Nová High-Class zimní zahrada splňuje nejvyšší nároky a vyznačuje se exkluzivním designem.

Zimní zahrada je určena pro celoroční provoz jako další obytná místnost domu. Pro vykrývání tepelných ztrát lze umístit do zimní zahrady tepelné konvektory, podlahové vytápění, krby a klimatizační jednotky.

Nová konstrukce zimní zahrady z tenkých hliníkových krokví působí velmi vzdušně a přitom zajišťuje staticky pevnou střešní plochu s možností sklonu 5-45 stupňů. Ojedinělým řešením projektantů je napojení střechy na svislé stěny a okap zimní zahrady, které dává konstrukci nezaměnitelný tvar bez rušivých prvků a optimální odvod vody. Profesionálně zvládnuté konstrukční detaily podtrhují celkový vzhled a zajišťují u zimní zahrady Solarlux rychlou montáž.

Technické informace, cena, viz.: www.hladik.info

Publikace, prospekty formát PDF, viz.: www.hladik.info


 

SDL Nobiles: subtilní lapač světla - „Nepříznivé počasí jsme jednoduše zrušili!“

V zakázkově vyrobené zimní zahradě si fandové sluníčka užijí maximum světla po celý rok. Nálady přírody nyní může rodina zažívat kdykoliv z bezprostřední blízkosti: „Obytný prostor a zahrada opticky a pocitově perfektně vzájemně splynou. Žijeme jednoduše uvolněněji, obklopeni přírodou a čerstvým vzduchem!“

Tepelně dělený systém zimní zahrady SDL Nobiles z hliníku je konstruován jako klasická zimní zahrada plně využívající nejmodernější techniku. Jeho lehký filigránský vzhled se harmonicky přizpůsobuje střídmé architektuře domu. Výsledkem uvnitř uložených statických prvků konstrukce zimní zahrady je vnější homogenní rovná plocha střechy.Díky štíhlým profilům příčníků systém působí téměř jako by plaval.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434 a sjednejte si konzultaci zcela bez závazků!


zimní zahrada exteriér zimní zahrada exteriér
zimní zahrada exteriér zimní zahrada exteriér
zimní zahrada exteriér zimní zahrada exteriér
zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
zimní zahrada detail zimní zahrada detail
Nastavení fotogalerie

Otázky k článku zimní zahrada Nobiles