Zimní zahrada SDL Avantgarde | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider

 

 

To je každodenní relax, nové centrum Vašeho domu, maximální transparentnost, rozšíření obytných prostor, komfortní bydlení pro Váš pocit pohody.

 

 

Ideální spojení originálního vzhledu krásného dřeva na vnitřní straně, s dokonalou odolností hliníkové opláštění vůči povětrnostním vlivům na vnější straně zimní zahrady.

 

 

Vnitřní dřevěná konstrukce z vysoce kvalitních dřev (borovice, smrk, modřín aj.) certifikovaných FSC a PEFC, umožňuje vytvořit jakýkoliv tvar střechy.

Zimní zahrada Solarlux SDL Avantgarde

Zvláštnost zimní zahrady „SDL Avantgarde" je kombinace materiálu z dřeva a hliníku. Nosná dřevěná konstrukce uvnitř působí příjemně na atmosféru zimní zahrady a vně je chráněna před větrem a počasím hliníkovým pláštěm.
Dřevo je tradiční konstrukční materiál, který vyniká zejména svými estetickými účinky. Dřevěné díly pro zimní zahrady Solarlux jsou tvořeny lepenými hranoly, které zaručují jejich tvarovou stálost i v proměnlivých a náročných klimatických podmínkách a je dokonale povrchově upraveno.

Zimní zahrada je určena pro celoroční provoz jako další obytná místnost domu. Pro vykrývání tepelných ztrát lze umístit do zimní zahrady tepelné konvektory, podlahové vytápění, krby a klimatizační jednotky.

Filosofií společnosti Solarlux je absolutní špičková kvalita pro všechny systémy zimní zahrady, včetně svislých prvků s různými variantami otevírání, od klasického otevíracího a sklápěcího okna až po nejmodernější skleněné skládací a posuvné stěny. Všechny produkty jsou díky vynikající kvalitě materiálu a perfektnímu zpracování přesvědčivé až do nejmenšího detailu.

Technické informace, cena, viz.: www.hladik.info

Publikace, prospekty formát PDF, viz.: www.hladik.info


 

SDL Avantgarde: „Přírodní krása - příjemná atmosféra díky ušlechtilému dřevu!“

Tento materiál je synonymem skutečné přírody. Rodina si chtěla útulné teplo přírodního dřeva užívat i u své zimní zahrady. „Spojení originálního vzhledu krásného dřeva na vnitřní straně, s dokonalou odolností vůči povětrnostním vlivům, kterou má hliníkové opláštění na vnější straně zimní zahrady, nás úplně nadchlo.“

Díky konstrukčnímu systému Solarlux SDL Avantgarde lze spojit oba požadavky a garantovat vysokou kvalitu i životnost takto atraktivního řešení zimní zahrady. Vnitřní dřevěná konstrukce z vysoce kvalitních dřev (borovice, smrk, modřín aj.) certifikovaných FSC a PEFC, umožňuje vytvořit jakýkoliv tvar střechy. Dokonalé zpracování, nekonečný výběr barev a funkčních možností, nechávají volný prostor individuálním přáním.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434 a sjednejte si konzultaci zcela bez závazků!


zimní zahrada pohled západ zimní zahrada pohled západ
zimní zahrada exteriér zimní zahrada exteriér
zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
zimní zahrada exteriér zimní zahrada exteriér
zimní zahrada osvětlení zimní zahrada osvětlení
Nastavení fotogalerie

Otázky k článku zimní zahrada Avantgarde