Zimní zahrada SDL Akzent Vision | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider

 

 

Statiku konstrukce tvoří elegantní děrované nosné profily s pohledově přiznanými táhly z ušlechtilé nerezové oceli.

 

 

O ideální spojení tradice a moderny se postaral extravagantní technický design z tepelně dělené hliníkové konstrukce.

 

 

SDL Akzent Vision: Maximální transparentnost a nové centrum Vašeho domu!

Zimní zahrada Solarlux SDL Akzent Vision

Design zimní zahrady je neobyčejný a extravagantní. Integrovaná ocelová lana a styčníkový plech s ušlechtilým ocelovým šroubovým spojením viditelně umocňuje industriální prvky systému. Filigránské linie zimní zahrady a perforovaný nosný profil tomu přidává co možná největší transparentnost.

Zimní zahrada je určena pro celoroční provoz jako další obytná místnost domu. Pro vykrývání tepelných ztrát lze umístit do zimní zahrady tepelné konvektory, podlahové vytápění, krby a klimatizační jednotky.

Střešní systém je komplet tepelně izolační s možností sklonu střechy 5 - 45 stupňů. Přilícování stěny domu na sklon střechy je umožněno jednoduchým uložením v kloubovém fasádním profilu. Vysoká nosnost a maximální rozpětí zimní zahrady Solarlux jsou dosažena pomocí ocelových výztuží v krokvích a okapu. Možnost použití různě vysokých krokví a okapů bez dodatečných úprav.

Technické informace, cena, viz.: www.hladik.info

Publikace, prospekty formát PDF, viz.: www.hladik.info


 

SDL Akzent Vision: „Maximální transparentnost - Nové centrum našeho domu!“

Idylický venkovský svět ukazuje, jak perfektně může být zimní zahrada a šetrné rozšíření obytného prostoru v harmonii s tradičním řemeslným uměním. Historický šarm památkově chráněné selské usedlosti zůstal uchován a rodina si nyní vychutnává toto atraktivní řešení. „Milujeme tento světlem zalitý prostor, který lze kdykoli otevřít a propojit s naší zahradou venku.

O ideální spojení tradice a moderny se postaral extravagantní technický design zimní zahrady Solarlux z tepelně dělené hliníkové konstrukce. Statiku konstrukce zimní zahrady tvoří elegantní děrované nosné profily s pohledově přiznanými táhly z ušlechtilé nerezové oceli. Ty jsou nejen konstrukčními, ale i výtvarnými prvky a navíc zajišťují maximální prosvětlení střechy zimní zahrady.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434 a sjednejte si konzultaci zcela bez závazků!


zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
zimní zahrada střecha zimní zahrada střecha
zimní zahrada střecha zimní zahrada střecha
zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
Nastavení fotogalerie

Otázky k článku zimní zahrada Akzent Vision