Zimní zahrada SDL Akzent Plus | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider slider

 

 

SDL Akzent plus: Vysoký komfort bydlení s neomezeným výhledem do zahrady!

 

 

Moderní hliníková konstrukce nabízí optimální tepelnou izolaci a elegantní, vzdušné provedení jako celku.

 

 

Na základě speciální úpravy hliníkových profilů dosahuje zimní zajhrada SDL Akzent plus velmi dobrých tepelně-izolačních hodnot.

 

 

Krokve s nosnými konstrukcemi umístěnými vně obytného prostoru zajišťují maximální dopad světla do zimní zahrady.

Zimní zahrada Solarlux SDL Akzent Plus

Na základě speciální úpravy hliníkových profilů dosahuje zimní zahrada velmi dobrých tepelně-izolačních hodnot a proto je určena pro celoroční provoz jako další obytná místnost domu. 

Krokve s nosnými konstrucemi umístěnými vně obytného prostoru zajišťují maximální dopad světla do zimní zahrady. Pro vykrývání tepelných ztrát lze umístit do zimní zahrady tepelné konvektory, podlahové vytápění, krby a klimatizační jednotky.

Střešní systém zimní zahrady Solarlux je komplet tepelně izolační s možností sklonu střechy 5 - 45 stupňů. Přilícování stěny domu na sklon střechy je umožněno jednoduchým uložením v kloubovém fasádním profilu. Vysoká nosnost a maximální rozpětí zimní zahrady jsou dosažena pomocí ocelových výztuží v krokvích. Možnost použití různě vysokých krokví a okapů bez dodatečných úprav.

Technické informace, cena, viz.: www.hladik.info

Publikace, prospekty formát PDF, viz.: www.hladik.info


 

SDL Akzent plus: "Každodenní relax a vysoký komfort bydlení s neomezeným výhledem do zahrady!“

Velkorysá zimní zahrada by neměla přesvědčovat pouze z hlediska funkčního, ale splňovat i maximální nároky týkající se flexibility a pohodlí. „Jsme absolutně nadšeni tímto řešením, které navíc i skvěle vypadá. Naše zimní zahrada je mnohem více, než jen rozšířením obytného prostoru, je architektonickým zdokonalením domu a výrazem našeho vnímání života!“

Systém, který zvolila jedna z rodin, je zimní zahrada SDL Akzent plus. Její moderní hliníková konstrukce nabízí optimální tepelnou izolaci a elegantní, vzdušné provedení jako celku. Statika zimní zahrady Solarlux je v tomto případě řešena vně konstrukce,takže hladké střešní podhledy uvnitř zajistí pocit maximální transparentnosti a lehkosti a lze proto plně využít světlou výšku místnosti.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434 a sjednejte si konzultaci zcela bez závazků!


zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
zimní zahrada exteriér zimní zahrada exteriér
zimní zahrada detail zimní zahrada detail
zimní zahrada detail zimní zahrada detail
zimní zahrada střecha zimní zahrada střecha
zimní zahrada krbová kamna zimní zahrada krbová kamna
zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
zimní zahrada exteriér zimní zahrada exteriér
zimní zahrada interiér zimní zahrada interiér
Nastavení fotogalerie

Otázky k článku zimní zahrada Akzent plus

z IP 88.103.77.*** | 28.4.2017 20:54
Dobry den, chtel bych se zeptat na orientacni cenu teto zimni zahrady Akzent plus v rozměrech 7x3x3 metry se zkosenou strechou. Dekuji.