Zimní zahrady | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider slider

 

 

Špičková ochrana proti povětrnosti s exkluzívním designem.

 

 

Vysoký komfort s neomezeným výhledem.

 

 

Maximální variabilita možností ovládání křídel umožňuje zcela individuální přístup k realizaci Vašeho záměru.

 

 

Společnost Solarlux se již po desetiletí opírá o vlastní vývoj profilů, výrobků a inovaci nových detailních řešení.

Jakou zimní zahradu?

Než oslovíte projektanta a architekta, měli byste přesně vědět, co od své budoucí zimní zahrady očekáváte, jestli má sloužit jako zastřešení terasy-skleník pro prodloužení sezóny, nebo jako celoročně obyvatelný obytný prostor. Od toho se bude odvíjet podoba projektu zimní zahrady, konstrukce stavby, použitých materiálů i technického vybavení zimní zahrady. Kvalitním návrhem projektu a použitou konstrukcí tak předejdete mnoha zklamáním při využívání vysoké investice.

 

Pokud potřebujete poradit, nebo vyřešit problém při výběru typu zimní zahrady, obraťte se přímo na nás, www.hladik.info buď telefonicky, na tel.: 272 733 434, nebo si domluvte nezávislou schůzku. Nebude Vás to nic stát, tato konzultace je zcela bez závazků a tedy nic neriskujete. Od nás odejdete již z hmatatelnými výsledky svého záměru a schůzka bude pro Vás určitě velkým přínosem při rozhodování o budoucí investici. Pokud nám poskytnete fotografie místa, kde chcete zimní zahradu umístit, připravíme Vám virtuální náhled, jak bude Váš objekt spolu se zimní zahradou vypadat po jejím dokončení v blízké budoucnosti.

Vyhněte se levným náhradním řešením, které v budoucnu znehodnotí vaši investici i očekávání!

 

SOLARLUX: Značkové zimní zahrady a zastřešení - precizní technologie - dokonalý design

Solarlux nejsou jen prosklené konstrukce. Je to výsledek vědeckotechnického výzkumu, dlouhodobých průzkumů požadavků zákazníků a aplikací nejnovějších technologií včetně precizně zvládnuté výroby. Solarlux je evropská jednička na trhu zimních zahrad, zastřešení a skládacích či posuvných stěn udávající směr, vývoj a důraz na nejvyšší kvalitu i v celosvětovém měřítku.

Zimní zahrada zajišťuje maximální možný přísun světla a plnohodnotné rozšíření Vaší obytné plochy. Užíváte si v ní co největší transparentnost. Různé typy designu střech v hliníkovém, nebo dřevo/ hliníkovém provedení podtrhují mnohotvárnost stavebních řešení zimní zahrady.

Všechny střešní systémy zimní zahrady jsou kombinovány s patentovanými systémy skládacích stěn, které umožňují maximální otevření prostoru do přírody. Pro rozšíření životního prostoru do zahrady lze využít i zastřešení terasy, nebo skleníku. Obě řešení nabízejí rovněž ochranu před nepohodou a maximální transparentnost. Za pěkného počasí lze plně otevřít svislé prosklené panely a užívat si požitku otevřené terasy. Za nepříznivého počasí je prostor ochráněn před deštěm a větrem a řešení Solarlux vás tak zbaví závislosti na počasí. V oblasti designu jsou konstrukce stejně tak variabilní a poskytují rozmanité možnosti s použitím trvanlivého hliníku, nebo kombinace hliníku s elegantním dřevem.

Konstrukce a materiál

Nejdůležitejším rozhodnutím při pořizování zimní zahrady je volba materiálu konstrukce. Hliník se dá dobře zpracovat, umožnuje velký výběr forem a má dlouhou životnost. Dřevo má dobré tepelně izolační vlastnosti a příjemný vzhled.

Kombinace materiálů

Výborným spojením jsou dřevohliníkové systémy zimní zahrady Solarlux. Na vnější straně je odolný hliník a uvnitř příjemné a dobře tepelně izolující dřevo. Nakonec záleží na tom, jak finančně náročnou konstrukci zimní zahrady zvolíte.

Prosklené plochy

Tradiční, léta užívané jednoduché skleněné tabule byly u zimní zahrady nahrazeny vícevrstvými skly plněnými inertními plyny s možností metalických izolačních povlaků. Díky výborné tepelné izolaci chrání proti mrazu, slunečnímu záření, tlumí hluk, mají velkou rázovou pevnost a mechanickou bezpečnost.

Běžně používaná pro zimní zahrady Solarlux jsou také izolační dvojskla s bezpečnostním sklem, nebo kvalitní a žádaná tzv. tepelná zrcadla s pokovenými izolačními dvojskly, která odráží záření určitých vlnových délek.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434

z IP 37.48.34.*** | 8.11.2016 06:33
Zajimala by me nabidka k zastreseni stresni terasy trochu slozitejsiho tvaru v Ohrobci u Prahy.
z IP 80.87.190.*** | 16.8.2017 07:21
Dobrý den,

prosím o zpracování cca CN na zhotovení zimní zahrady celoročně obyvatelné, o rozměrech 5 100 x 2 650 x výška zadní stěny 2600 mm. Pravá boční stěna je zděná, přední ze dvou, max tří ks, jedno křídlo posuvné. Díky Sýkora