Zastřešní terasy SDL Aura | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider slider

 

 

Zastřešení terasy je nápadné štíhlými dřevěnými profily ve střešní části konstrukce z ušlechtilého dřeva oregonské borovice.

 

 

Kdo by se nechtěl hned rozhodnout pro stavbu kompletního skleníku, může si pořídit nejprve pouze zastřešení terasy bez obvodových stěn.

 

 

Čerstvý vzduch proudí do skleníku přes štěrbiny mezi jednotlivými křídly prosklených stěn.

 

 

Zejména při použití přírodních materiálů jsou dodržovány všechny ekologické aspekty. Proto Solarlux zpracovává pouze certifikované dřevo z kontrolovaných porostů.

Zastřešní terasy Solarlux SDL Aura

Lehká zimní zahrada s posuvnými dveřmi pro prodloužení sezony.

Zastřešení terasy SDL Aura je nápadné štíhlými dřevěnými profily ve střešní části konstrukce z ušlechtilého dřeva oregonské borovice. Profily jsou lepeny po celé délce z lamelových prvků a jsou až o 30% stabilnější než standardně lepené hranoly. Práškově lakované zaoblené venkovní hliníkové profily zajišťují vysokou ochranu vůči povětrnostním podmínkám.

Pro ochranu před větrem a pro příjemné posezení v jarních i podzimních měsících lze zastřešení terasy doplnit obvodovým prosklením individuálními posuvnými panely. Posuvné panely mohou být v bezrámovém i subtilním rámovém provedení.  Zasklení ve střeše i stěnách je u zastřešení terasy provedeno bezpečnostními skly a barevné provedení konstrukce záleží pouze na přání zákazníka. Posuvné stěny po obvodu konstrukce lze v celém rozsahu odsunout a složit do stran. Toto provedení lze nazvat jako "lehká zimní zahrada s posuvnými dveřmi". Vestavěnými elektricky ovládanými střešními okny, nebo automatickými ventilátory lze odvětrávat horký vzduch v letních měsících a zabezpečit příjemné klima ve vnitřním prostoru zastřešení terasy.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434