Zastřešení terasy SDL Atrium-Carré | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider

 

 

Všechny skleněné skládací a posuvné stěny jsou díky vynikající kvalitě materiálu a perfektnímu zpracování přesvědčivé až do nejmenšího detailu.

Zastřešení terasy SDL Atrium-Carré

Lehká zimní zahrada s posuvnými dveřmi pro prodloužení sezony.

Zastřešení terasy zdůrazňuje ryze čisté linie a vytváří komplexně chráněný prostor ve vaší zahradě. Vysoce jakostní a nadstandardní pojetí konstrukce ploché střechy je dosaženo obvodovou atikou se zabudovaným žlabem a integrovaným svodem ve sloupku zastřešení terasy pro odvod dešťové vody. 

Transparentní celoprosklené posuvné stěny SOLARLUX SL20, SL20R, nebo skládací stěny SOLARLUX SL25, SL25XXL, SL25R, SL35, SL45 v provedení dle typu se subtilními rámy nebo bezrámové z bezpečnostního skla zajišťují dokonalou ochranu vůči nepříznivému počasí v jarních a podzimních měsících. Prosklené stěny po obvodu konstrukce zastřešení terasy lze v celém rozsahu odsunout a složit do stran. Toto provedení lze nazvat jako "lehká zimní zahrada s posuvnými dveřmi".

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434