Zastřešení terasy SDL Atrium | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider

 

 

Kdo by se nechtěl hned rozhodnout pro stavbu kompletního skleníku, může si pořídit nejprve pouze zastřešení terasy bez obvodových stěn.

 

 

Elegantní zastřešení terasy je maximálně transparentní.

 

 

Modulární zastřešení terasy vykouzlí chráněný obytný prostor a nabízí pro všechny povětrnostní situace maximální flexibilitu.

Zastřešení terasy SOLARLUX SDL Atrium Plus

Lehká zimní zahrada s posuvnými dveřmi pro prodloužení sezony.

Pultová střešní konstrukce z hliníku pro zastřešení terasy. Ocelové výstuže v krokvích, okapech a podpěrách umožňují vytvořit velkou plochu střechy s vysokou nosností.

Pro ochranu před větrem a pro příjemné posezení v jarních i podzimních měsících lze zastřešení terasy doplnit obvodovým prosklením individuálními posuvnými panely. Posuvné panely mohou být v bezrámovém i subtilním rámovém provedení. Toto provedení lze nazvat jako "lehká zimní zahrada s posuvnými dveřmi".

Zasklení ve střeše i stěnách je provedeno bezpečnostními skly a barevné provedení konstrukce záleží pouze na přání zákazníka. Posuvné stěny po obvodu konstrukce lze v celém rozsahu odsunout a složit do stran. Vestavěnými elektricky ovládanými střešními okny lze odvětrávat horký vzduch v letních měsících a zabezpečit příjemné klima ve vnitřním prostoru.

Zastřešení terasy SDL Atrium nadchne milovníky dokonalých technických detailů! Zasklení je tvořeno buď individuálními bezrámovými posuvnými panely SOLARLUX SL25 s jednoduchým bezpečnostním sklem tl. 6 nebo 12 mm s možností plného otevření až na fasádu domu, nebo posuvnými stěnami v subtilním rámovém provedení SOLARLUX SL25r s jednoduchým bezpečnostním sklem tl. 6 nebo 12 mm.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434

Galerie


Rámové posuvné stěny Rámové posuvné stěny
Větrání střešními posuv.okny Větrání střešními posuv.okny
zastřešení terasy SDL Atrium zastřešení terasy SDL Atrium
Bezrámové posuvné stěny Bezrámové posuvné stěny
Nový posuvný systém SL22 Nový posuvný systém SL22
Nastavení fotogalerie