Zastřešení terasy SDL Anova | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider

 

 

Pokud si necháte navrhnout projekt na obytnou zimní zahradu a srovnáte ji s náklady na zastřešení terasy, budete příjemně překvapeni. 

 

 

Déšť, sníh, vítr a studený vzduch, to všechno v chladnějších dnech zaviní neobyvatelnost terasy bez zastřešení. 

Zastřešení terasy Solarlux SDL Anova

Design na vysoké úrovni:
Ušlechtilý vzhled nové střechy bylo možné dosáhnout přes vnitřní statiku zastřešení terasy a nesmírně lehké konstrukce vzpěr a krokví z vysoce jakostního hliníku. Typy střešních krokví jsou u tohoto zastřešení terasy dostupné ve dvou variantách. S čistě hlazeným vnějším pohledem, a nebo s raženou perforovanou úpravou. Práškové vypalované laky v trendových barvách s příměsí ocele a slídy, nebo bílého hliníku působí mimořádně pěkně a decentně.

Rychlá projekce a montáž:
Projekce pro novou střešní terasu je rychlá a nekomplikovaná, neboť zastřešení terasy Anova se dodává ve dvanácti standardních velikostech. Přitom nejmenší varianta měří 3 m na šířku a 3,60 m hloubku a největší provedení je 4,60 m široké a 6,30 m hluboké. Vícenáklady na další práce a náročnou  projekci nejsou nutné.

Podle Solarluxu potřebuje montážník k realizaci zastřešení terasy na daném místě jen 90 minut. Tím je montáž Anova nejen flexibilní, ale také velmi rychlá.

Video: You Tube - SOLARLUX

Nové zastřešení terasy od Solarluxu  se rychle montuje, je flexibilní a jednoduše se ovládá.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434