Zastřešení terasy | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider

Zastřešení terasy SOLARLUX

Déšť, sníh, vítr a studený vzduch, to všechno v chladnějších dnech zaviní neobyvatelnost terasy bez zastřešení. Dlažba na terase navíc trpí povětrnostními podmínkami a je třeba ji nákladně udržovat. Výše uvedené problémy řeší univerzální a snadno montovatelné systémy zastřešení terasy zn. SOLARLUX. Pokud si necháte navrhnout projekt na obytnou zimní zahradu a srovnáte ji s náklady na výše uvedené zastřešení terasy, budete příjemně překvapeni nejen cenou, ale i rychlostí montáže a konečným designem.

Je třeba však vzít v úvahu, že zastřešení terasy je určeno k prodloužení sezóny. Tzn., není určeno pro celoroční provoz a nelze ho proto vytápět. Konstrukce, včetně prosklení není tepelně dělená.

Zastřešení teras se nabízí v provedení:
1. Zastřešení terasy bez obvodových prosklených stěn
2. Zastřešení terasy s posuvnými prosklenými panely. Zasklení je osazeno jednoduchým bezpečnostním sklem tl. 6 nebo 12 mm.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zastřešení terasy? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info, tel.: 272 733 434