slider nemazat

Zimní zahrady

zimní zahrada zajišťuje maximální možný přísun světla a plnohodnotné rozšíření Vaší obytné plochy. Užíváte si v ní co největší transparentnost. Různé typy designu střech v hliníkovém, nebo dřevo/ hliníkovém provedení podtrhují mnohotvárnost stavebních řešení zimní zahrady. Všechny střešní systémy zimní zahrady jsou kombinovány s patentovanými systémy skládacích stěn, které umožňují maximální otevření prostoru do přírody.

Pro rozšíření životního prostoru do zahrady lze využít i zastřešení terasy, nebo skleníku. Obě řešení nabízejí rovněž ochranu před nepohodou a maximální transparentnost. Za pěkného počasí lze plně otevřít svislé prosklené panely a užívat si požitku otevřené terasy. Za nepříznivého počasí je prostor ochráněn před deštěm a větrem a řešení Solarlux vás tak zbaví závislosti na počasí. V oblasti designu jsou konstrukce stejně tak variabilní a poskytují rozmanité možnosti s použitím trvanlivého hliníku, nebo kombinace hliníku s elegantním dřevem.

Konstrukce a materiál

Nejdůležitejším rozhodnutím při pořizování zimní zahrady je volba materiálu konstrukce. Hliník se dá dobře zpracovat, umožnuje velký výběr forem a má dlouhou životnost. Dřevo má dobré tepelně izolační vlastnosti a příjemný vzhled.

Kombinace materiálů

Výborným spojením jsou dřevohliníkové systémy zimní zahrady Solarlux. Na vnější straně je odolný hliník a uvnitř příjemné a dobře tepelně izolující dřevo. Nakonec záleží na tom, jak finančně náročnou konstrukci zimní zahrady zvolíte.

Prosklené plochy

Tradiční, léta užívané jednoduché skleněné tabule byly u zimní zahrady nahrazeny vícevrstvými skly plněnými inertními plyny s možností metalických izolačních povlaků. Díky výborné tepelné izolaci chrání proti mrazu, slunečnímu záření, tlumí hluk, mají velkou rázovou pevnost a mechanickou bezpečnost.

Běžně používaná pro zimní zahrady Solarlux jsou také izolační dvojskla s bezpečnostním sklem, nebo kvalitní a žádaná tzv. tepelná zrcadla s pokovenými izolačními dvojskly, která odráží záření určitých vlnových délek.

Potřebujete poradit nebo vyřešit problém při výběru zimní zahrady? Obraťte se se přímo na dodavatele: www.hladik.info
tel.: 272 733 434

Novinky zimní zahrady

Copyright © 2014 | HSS | Partneři webu | Sitemap