Zastřešení teras Anova | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

Anova: Kabriolet mezi zastřešeními teras.

Dopoledne montáž. Odpoledne slavnostní zahájení provozu. A v případě potřeby je možné i polovinu plochy střechy snadno odsunout. Kdo by si pomyslel, že prosklené zastřešení terasy může být tak flexibilní a přesto se montuje v nejkratším možném čase? Solarlux odstartoval zastřešením terasy Anova novou epochu. Jeho sloganu „ sklo v pohybu" dělaly doposud výrobci zimních zahrad, skleníků a zastřešení teras především čest skládací skleněné stěny.

Zastreseni-terasy-anova Potřebujeme přece dnes střechu nad hlavou nebo ne? U nového zastřešení terasy Solarlux-Anova již nad tím nemusí stavebník vůbec přemýšlet. Až 50 procent plochy střechy lze odsunout – pokud předpokládáme zvolení varianty posuvného zasklení. Tím je Anova kabriolet mezi zastřešením teras – podle potřeby s uzavřenou nebo do půlky otevřenou střechou.

Jsou pryč doby, kdy si majitel domu musel zvážit, jak velká plocha terasy má být zakryta. Kdo se na terase chtěl opalovat, rozhodl se pro částečné zastřešení, ale při dešti byl nucen ji používat pouze částečně. Solarlux nabízí nyní geniální kompromis, komplet zastřešení s flexibilní odsuvnou střechou. Pokud však flexibilita není pro uživatele důležitá, je možné Anovu dodat i s klasickým pevným proskleným zastřešením.

Design na vysoké úrovni:

Ušlechtilý vzhled nové střechy bylo možné dosáhnout přes vnitřní statiku a nesmírně lehké konstrukce vzpěr a krokví z vysoce jakostního hliníku. Typy střešních krokví jsou při tom dostupné ve dvou variantách. S čistě hlazeným vnějším pohledem, a nebo s raženou perforovanou úpravou. Práškové vypalované laky v trendových barvách s příměsí ocele a slídy, nebo bílého hliníku působí mimořádně pěkně a decentně.

Rychlá projekce a montáž:

Projekce pro nové zastřešení terasy je rychlá a nekomplikovaná, neboť Anova se dodává ve dvanácti standardních velikostech. Přitom nejmenší varianta měří 3 m na šířku a 3,60 m hloubku a největší provedení je 4,60 m široké a 6,30 m hluboké. Vícenáklady na další práce a náročnou  projekci nejsou nutné.

Podle Solarluxu potřebuje montážník k realizaci zastřešení terasy na daném místě jen 90 minut. Tím je Anova nejen flexibilní jako kabriolet, ale také velmi rychlá.

Souhrn:

Nové zastřešení terasy od Solarluxu  se rychle montuje, je flexibilní a jednoduše se ovládá.Video: You Tube - SOLARLUX

ZPĚT

Komentář