Veletrh Stuttgart | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

Veletrh R + T, Stuttgart od 24. do 28. února 2015

Na veletrhu R+T vystavuje Solarlux mnoho novinek ze segmentu zastřešení terasy -  skleník. Highlights letošního veletrhu je nový modul  střechy Anova - zastřešení terasy ve standardní velikosti s flexibilní prosklenou střechou.

Solarlux_atrium_plusSolarux přináší nové Highlights u zastřešení teras.

Na výstavě R+T vystavuje Solarlux mnoho novinek ze segmentu zastřešení terasy - skleník. Novinkou letošního veletrhu je nový modul střechy Anova - zastřešení terasy ve standardní velikosti s flexibilní prosklenou střechou.

 

Nový modul střechy s přemístitelnými prosklenými  poli.

Solarlux rozšiřuje portfolio v oblasti zastřešení teras: Poprvé prezentuje v únoru německý Solarlux na veletrhu R+T špičkové filigránské zastřešení terasy o dvanácti velikostech. Na základě této standardizace je modul střechy Anova nejen cenově příznivý, ale i obzvlášť snadno a rychle montovatelný. Jak je u Solarluxu zvykem, je Anova kompletně vyráběna v Německu a i naproti standardizaci nabízí navíc něco extra: Na přání lze prosklená posuvná pole zhotovit tak, že se plocha střechy dá z padesáti procent zcela otevřít.

Méně podpěr a boční pohled na celkové zasklení.

Druhý velký exponát je rozšiřitelné zastřešení terasy - skleník Atrium Plus. Elegantní prosklená střecha z hliníku chrání velkou plochu terasy a působí při tom velmi lehce a vzdušně: Vzdálenost mezi podpěrami až do 5,72 m a hloubky střechy až do 6,37 m je bezproblémově možná. Společně s novým posuvným systémem SL 22 je stává ze zastřešení terasy perfektní skleník, protože boční stěny jsou od podlahy až k šikmé střeše zcela prosklené. Jádro posuvného systému je v chytrém uspořádání příčníku: Nachází se za bočním zasklením. Ať už je zavřený, nebo otevřený, působí skleník velmi filigránsky.

Dřevo-hliníkové zastřešení terasy-skleník Aura se nyní snáze montuje.

Také na klasiku kladl Solarlux nové změny: Jako třetí výstavní exponát prezentuje Solarlux dřevo-hliníkové zastřešení terasy Aura v přepracované konstrukci. Nové jsou spojky u bočních přesahů střechy a upevnění na sloupky včetně okapu. Kromě toho bylo modifikováno i napojení na stěnu. Díky této optimalizaci se sníží náklady na montáž. K tomu přispívá i snazší realizace zvláštní konstrukce valbové střechy.

Solarlux vystavuje v hale 3, stánek 3B81

 

< ZPĚT

Komentář