Solexa řídící jednotka pro zimní zahradu | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

Solexa II – bezdrátová řídící jednotka pro zimní zahradu, nebo dům

Elsner Solexa II Značka Elsner, jejíž zařízení využívá Solarlux při řízení zimních zahrad, rozšířila své portfolio o typ Solexa II. Jedná se o produkt, který sobě kumuluje funkce předchozí verze a zároveň rozšiřuje počet ovládaných spotřebičů a senzorů.

Řídící jednotka s dotykovým displejem 4,96", ovládá stínění, okna, osvětlení, topení a klimatizaci v obytné zimní zahradě, je napájena z vnitřního akumulátoru s nabíjením přes USB a komunikuje s meteostanicí a všemi ovládanými spotřebiči a senzory bezdrátově.
Venkovní meteostanice zajišťuje snímání hodnot svítivosti, teploty, větru a deště. Přes GPS je automaticky nastavován datum, čas a ze souřadnic se vypočítává pozice slunce na obloze. Výše uvedené údaje jsou pak použity pro provoz markýz, rolet, žaluzií a oken. V meteostanici je integrován jeden výstup pro přímé připojení motoru (stínění, okna) a pomocí bezdrátových aktorů jsou pak ovládány veškeré další připojené spotřebiče.

Modulární systém umožňuje realizaci projektů i pro Smart Home s možností postupného rozšiřování, nebo pro dodatečnou montáž ke stávající standardní instalaci bez nutnosti sekání a pokládky kabelů, tzn. nová fasáda domu, památkově chráněné objekty apod.

German Design Award S aplikací Mobile App lze řídící systém ovládat také mobilem, tabletem, nebo PC, proto je nutné mít k dispozici připojení wifi. Rozšíření o WLAN – SOL rozhraní - komunikační bezdrátový interface pro řídící jednotku meteostanice je plně kompatibilní se Smartphone-App pro ovládání a kontrolu nastavení.

Pro uživatele je důležitá skutečnost, že všechna zpracovávaná data zůstávají v domě, tzn., že nejsou přeposílána na externí servery

Pro systémy s OS Android lze aplikaci získat zdarma na Google Play Store a pro systémy Apple na App Store.

< ZPĚT


Aplikace mobil Aplikace mobil
Displej Solexa II Displej Solexa II
Aplikační schema Aplikační schema
produkt roku 2016 produkt roku 2016
Nastavení fotogalerie