Solarlux na BAU 2017 | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

Solarlux na BAU 2017

výstava BAU 2017 Příští rok otevírá Solarlux s fanfárou:
Prosklená skládací stěna, stěžejní produkt Solarluxu je vymyšlena a navržena od základů úplně nově a bude poprvé představena veřejnosti na BAU 2017. Je to revoluce resp. evoluce pro firmu a konec konců u prosklené skládací stěny se jedná o základní kámen úspěchu zn.Solarlux. Po pravdě řečeno, žádné jiné okno, nebo řešení fasády si nestojí tak dobře při spojování vnitřního a venkovního prostoru.

Solarlux bilancuje neklidný uplynulý rok:
Novostavbou bylo nutné získat nové prostory pro silný růst firmy a přestěhováním do nového sídla tak soustředit pod jednu střechu výrobu, vedení firmy a sklad. Ačkoli sám tento projekt spotřeboval hodně pracovního potenciálu, firma musela současně pracovat na inovativních vylepšeních "r.evoluční" prosklené skládací stěny, která bude poskytovat zákazníkům a architektům úplně nové formy možností konstrukce a vzhledu.

Základní kámen úspěšného příběhu:
Prosklená skládací stěna Solarlux se dá celoplošně otevřít a v uzavřeném stavu poskytuje co nejlepší ochranu při nejvyšší možné transparentnosti. Od uvedení na trh před třiceti lety Solarlux prosklenou skládací stěnu stále zdokonaloval. U všech systémů byly vždy důsledně a elegantně vyváženy parametry transparence, otevřenosti, tepelné izolace a ochrany proti vniknutí. Dnes je prosklená skládací stěna Solarlux nejen jeden z vůdčích produktů na světovém trhu, ale taktéž inovační generátor. Odborné publikum na BAU 2017 může být po právu napjato, co všechno bude Solarlux prezentovat .

Od evoluce k revoluci:
Kolik toho je možné zatím odhalit: Jak možnosti řešení, tak i technická realizace prosklené skládací stěny udělá rozruch. Veletržní stánek Solarluxu bude poprvé prezentovat hned několik exponátů nově zmíněné prosklené skládací stěny a návštěvník se tam může informovat o detailech a prohlédnout si je. Na prvním veletržním dnu představí firma "R.evoluční prosklenou skládací stěnu" na tiskové konferenci.

výstava BAU 2017cero na BAU 2017:
Na stánku Solarlux ještě uvidíte: posuvné okno cero III. Monomarka ze Solarluxu je na trhu od r. 2014 a byla oceněna již s třemi proslulými cenami designu. Cero III zasklené trojsklem dosahuje při velikosti plochy křídla až 15 m2 jedinečné, vysoké ochrany proti vloupání (RC3) a nabízí kromě velkoplošného zasklení zvláště základní řešení pro nové architektonické koncepty. Posuvné okno se dá i přes velkou plochu křídla ručně obsluhovat, na BAU 2017 budou ale také prezentovány výhody motorizovaného otevírání.


SOLARLUX Unternehmenskommunikation
Frau Nicole Holtgreife

BAU 2017 16.01.- 21.01.2017 München. Solarlux Halle C1, Stand 329.

< ZPĚT

Komentář