Solarlux kooperuje s Waremou | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

SOLARLUX KOOPERUJE S WAREMOU

Zastřešení terasy a ochrana proti slunci od jednoho dodavatele. Solarlux, expert na prosklené skládací stěny, zimní zahrady a zastřešení teras, nalezl v renomovaném výrobci stínící techniky WAREMA, dokonalého partnera. Výsledkem spolupráce bude cílené vybavování zastřešení teras luxusními markýzami. Obě firmy informovaly poprvé o detailech spolupráce na výstavě FENSTERBAU FRONTALE v Norimberku.

Warema Dosud mnoho obchodníků a zákazníků stálo před otázkou, jak správně pro zastřešení terasy zn. Solarlux, vybrat z širokého sortimentu různých typů zastínění to pravé. Hledání je časovým nákladem a bývá spojené s důkladným a dlouhým ověřováním. Myšlenka na společný vývoj produktu byla nasnadě. Spojení dvou partnerů se zdařilo, protože Solarlux a WAREMA, dva úspěšní němečtí experti v oboru teras se rozhodli spojit své síly: Makýzy Solarlux mady by WAREMA v kvalitě „Made in Germany".

Technicky vylepšený profil s technologií vodících lišt usnadňují spolu se speciálně vyvinutým držákem markýzy montáž – na staveništi již není nutná žádná další mechanická úprava. Zastínění se na střechu terasy snadno upevní, zatímco skříň markýzy je zavěšena v držáku. K tomu patří ještě vysoký počet stylových úprav a variant zastínění. Pro zastřešení teras Atrium plus je markýza jako součást konstrukce vložena přímo v online-konfigurátoru. Objednávka, kontaktní osoba, dodávka jakož i servis je z jedné ruky: zastřešení terasy a markýza tvoří tak v technickém provedení, objednávce a montáži dokonalý pár.  

V Solarluxu se tak těší z toho, že mohou zákazníkům nabídnout v této produktové kombinaci jedno správné řešení: „pro správnou funkčnost bylo pro nás důležité, jaká markýza bude s naším zastřešením terasy SDL Atrium plus vzájemně sladěna. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli spolu s Waremou řešení, které jako model zhotovený na míru vypadá doopravdy moc dobře", tolik Stefan Holtgreife, vedoucí obchodu Solarlux, k výhodám spolupráce. „„ mimo to je naše zastřešení terasy s premium markýzou od WAREMY jako Wetter- Allrounder – naši zákazníci si tak užijí terasu ještě více po celý rok." Když se dva leadeři na trhu spojí na společném řešení, třetí se směje.

Harald Freund, zastupce předsedy představenstva Warema k důvodům kooperace: Naše značky jsou individuální. Spojuje nás nadšení pro inovace a respekt k našim zákazníkům, partnerům a spolupracovníkům. Společně můžeme nabídnout vynikající kombinaci produktů.

SOLARLUX Unternehmenskommunikation
Frau Nicole Holtgreife

< ZPĚT

Komentář