iF Design Award 2015 | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

Zlato pro Solarlux Cero: iF Design Award 2015

Až 5.000 soutěžních příspěvků z více než 50 zemí, vysoce ceněná porota z expertů designu a soutěž s nejvyššímy nároky: IF Design Award se s ohledem na vysokou úroveň zúčastněných exponátů řadí mezi světově uznávané top design ceny. 

V tomto roce si mohl také Solarlux ověřit, zda je možné tuto iF zlatou medaili získat. Vysoce jakostní posuvná stěna cero přesvědčila proslulou porotu a v kategorii „Building Technology" získala pro rodinnou firmu z Bissendorfu prestižní ocenění.  Defacto se tak v designu zařadila mezi takové giganty jako jsou Apple, Audi, či Samsung.

If_gold_award_2015Jak vysoce design cera přesvědčil porotu, o tom svědčí jednoznačné prohlášení: „Tato úplně nová idea posuvných oken je velmi filigránská, zakládající se na minimálně viditelné materiálové tloušťce rámové konstrukce. Vzniká tak úplně nová estetika v architektonické formě oken: Rámy a zesílené konstrukce se ztrácejí elegantně v podlaze a působí tak, že i zavřené okno se zdá být otevřené. K tomu je zde jak funkcionalita, tak i ovládání optimálně sladěno: strhující".

Na slavnostní iF design award night, 27. února 2015 v BMW Mnichov byl Gold Award osobně odevzdán týmu Solarlux. „Konvenčního může být mnoho, ale Solarlux je jiný. Myslíme nově a ukazujeme to v designu našich výrobků, marketingových aktivitách a komunikaci. Tato odlišnost se projevuje i v hlavách našich spolupracovníků. A co chceme zachovat: IF Gold Award je pro nás velice vysoké uznání naší práce a to nás utvrzuje v tom, že naše cesta, kterou jsme vykročili, je správná. Jsme velmi hrdi na to, že můžeme s celým týmem Solarluxu takto slavit", řekl jednatel společnosti Stefan Holtgreife.

Jak moc se firma z Bissendorfu z vyznamenání těší, ukazují plány pro příští týden. „V rámci malé oslavy budeme tento úspěch společně slavit se všemi zaměstnanci firmy a samozřejmě originál bavorsky s bílými klobáskami a pivem."

Ze zákulisí: iF Design Award

R. 1953 byl designéry založen iF DESIGN AWARD a stal celosvětově uznávanou soutěží designu. Záruční pečeť IF je označení pro vynikající vzhled a skvělý design. Uchází se o ni jak automobilové koncerny, tak i designová studia. Mezi významné nositele ceny loňského roku se počítají mezi jinými Volkswagen, Apple, Google a Siemens.

Více o cero na www.cero.de

Solarlux-cero1Solarlux-cero2  Gold-award-2015

< ZPĚT

Komentář