Focus Money předával nejvyšší ohodnocení zimních zahrad | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

Časopis Focus Money předával nejvyšší ohodnocení.

Focus-zimní zahrady

Dobré zprávy pro firmu Solarlux: Pod titulem „ Bydlení ve skleněném paláci" testoval nedávno proslulý hospodářský magazín Focus Money velký počet výrobců zimních zahrad v celém Německu. Mezi jinými bylo hodnoceno nejférovější jednání, cena- výkon, projekce a konzultace, montáže a servis. Ve všech testovaných kategoriích obdržel Solarlux známku "Velmi dobrý".

„S tímto vynikajícím výsledkem testu můžeme garantovat špičkovou úroveň našich produktů", hovoří o výsledku zakladatel Solarluxu Herbert Holtgreife. „Na trhu se pohybuje nespočet prodejců. Tato situace tak našim zákazníkům neulehčuje rozhodnutí, pro jakého výrobce se rozhodnout. Nezávislá zkouška tomu jistě napomůže.

Kolínský analytický a poradenský institut ServiceValue GmbH z pověření Focus Money to provedl. Přes 1450 majitelů nemovitostí poskytlo své zkušenosti v detailních hodnotách. Zpětná vazba našich zákazníků je pro nás nesmírně důležitá.“

 Výsledek testu „ velmi dobrý":

„Velmi dobrý" hodnotili zákazníci v oborech;

nejférovější výrobce zimních zahrad, nejférovější projekce a konzultace, nejférovější zákaznický servis, nejférovější jednání při dodávce a montáži, nejférovější produkty a nejférovější poměr cena- výkon. 

„Těšíme se z báječného výsledku a z toho, že naši zákazníci nyní mají ještě větší kousíček jistoty, že u Solarluxu jsou na správné adrese", pojal nadmíru pozitivní výsledek Herbert Holtgreife. 

< ZPĚT

Komentář