Aplikace Solarlux pro iPad | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

Aplikace Solarlux pro iPad ve verzi 2.5

Znáte námi vyvinutou aplikaci iPad App „Spaces & Products"?


iPad App Představíme Vám nejčastěji používané objekty, jejich reference a ukážeme Vám, jak lze použít a integrovat naše produkty uvnitř nejrůznějších projektů a to nejen na našich webstránkách , ale i v našem iPad App „ Spaces & Products", která prošla posledním novým update. Je zde mnoho nového k objevování a jsme přesvědčeni, že nezklame.
App „ Spaces & Products" nabízí báječné možnosti k objevování, prohledávání a inspiraci, ale více než jako příručka slouží zprostředkovaně jako technické know - how. Není tu jen možnost referencí, ale lze ji využít k nahlédnutí a filtrování existujících objektů a produktů. Je připravena být vždy po ruce k získávání doplňujících informací v jednotlivých projektech.

Co je nového?

S novým update se „ Spaces & Products" člení do třech oborů: Solarlux, cero a reference. Nová větev „cero " nabídne exkluzívní oddíl mimo referencí. Zde se vše točí kolem komplexního nadstandardního posuvného systému. Kdo by se chtěl informovat na nás a na naši firmu, lze informace jednoduše získat z referencí uložených v oboru „Unternehmen - výrobce".

Nová verze   iPad App  ke stažení na AppStore.

< ZPĚT

Aplikace Solarlux pro iPad


Solarlux reference Solarlux reference
Solarlux reference Solarlux reference
Solarlux reference Solarlux reference
Nastavení fotogalerie