Inspirace pro zimní zahrady | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

  • 28.10.2017

    ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

    V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

    Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider slider

 

  

Skládací posuvné stěny zajišťují bezproblémový a designově atraktivní přechod z interiéru do exteriéru.

 

 

Vysoká ochrana prostor zimní zahrady před chladem i vysokou intenzitou slunce.

 

 

Vysoký komfort bydlení s neomezeným výhledem zajišťují elektricky ovládaná posuvná střešní okna.

 

  

Hliníková konstrukce střechy nabízí optimální tepelnou izolaci s nožností větrání posuvnými okny.

30. 1. 2015, 14:31

Zimní zahrady se dnes vyrábějí přesně na míru. Proto tedy popusťte uzdu své fantazii a hledejte inspiraci pro zimní zahradu naprosto kdekoli. Vždyť se bude jednat o kousek přírody, kde budete odpočívat a trávit čas i uprostřed třeskutých mrazů právě vy.

Proč zimní zahrada? 

Navštívili jste pro trochu té inspirace například i webové stránky výrobců a dodavatelů zimních zahrad? Pak jste jistě vedle nápadů a inspirace narazili i na spoustu zajímavostí, rad, doporučení, recenzí, diskusí a podobně.

Proč tedy zimní zahrada?

Možná jste ani netušili, kolik pozitiv taková zimní zahrada poskytuje. Nejen dekoraci, místo k odpočinku, přiblížení se přírodě. Zimní zahrada například může i ušetřit vaši peněženku. Jedná se o pozvolný přechod mezi obytnou částí budovy a venkovním prostředím. Pokud tedy bude zimní zahrada dobře tepelně izolovaná, jistě velmi sníží vaše výdaje za vytápění domácnosti v zimním období. A v parném létě pomůže udržet vaše hnízdečko příjemně chladné. Nabízejí se samozřejmě i vytápěné varianty pro celoročně obývané zimní zahrady. Tam ovšem pozor na konstrukci a skla. Je nutné vybavit zimní zahradu skly izolačními. Jednoduchá nestačí, chce to dvě nebo dokonce tři vrstvy. Věřte ale, že počáteční investice se vyplatí.

Nekonečné fotogalerie

Na stránkách našich zimních zahrad narazíte na varianty materiálů, ze kterých se dělají konstrukce, skel, izolace, kování a podobně. Pro inspiraci pak jistě otevřete fotogalerie námi nabízených zimních zahradfotogalerie již provedených zakázek, či inspiraci pro zimní zahradu přímo na webu Solarluxu. Fantazii se skutečně meze nekladou. Pokaždé se jedná o skvostný originál. Jako dodavatel značkových zahrad Solarlux vyslechneme veškerá vaše přání a nápady, poté doporučíme, co z nich je realizovatelné a užitečné. Společně pak ušijeme zimní zahradu vašemu bydlení přímo na míru.

Nejen inspirace

Fotogalerie zhotovených zakázek vám pomůže nejen načerpat inspiraci, ale učiníte si i představu o zkušenostech a schopnostech naší firmy. Navíc jistě oceníte i připojené informace o výsledné ceně zimní zahrady.

Komentář