Archiv aktualit | ZIMNÍ ZAHRADY - HLADÍK.CZ SOLARLUX

Aktualita

 • 28.10.2017

  ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

  V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

  Celý text:

Newsletter

Newsletterh

slider slider slider

 

 

Kdo by se nechtěl hned rozhodnout pro stavbu kompletního skleníku, může si pořídit nejprve pouze zastřešení terasy bez obvodových stěn.

 

 

Elegantní zastřešení terasy je maximálně transparentní.

 

 

Modulární zastřešení terasy vykouzlí chráněný obytný prostor a nabízí pro všechny povětrnostní situace maximální flexibilitu.

Aktuality archiv

28.10.2017

 • ICONIC AWARDS 2017 – SOLARLUX ZVÍTĚZIL V KATEGORIÍCH ARCHITEKTURA A PRODUKT

Iconic Awards 2017V tomto roce se u ICONIC AWARDS mohl těšit Solarlux hned ze dvou vítězství. Dne 4.října se v Mnichově konalo slavnostní předání cen.

Za prvé, v kategorii Produkt byla nominována nová, vynikající prosklená skládací stěna a za druhé, další cenu získal Solarlux společně s berlínskou architektonickou kanceláří DIA 179 pro nově zřízený kampus Solarluxu v kategorii Architektura.
Oficiální předání cen proběhlo 4.října 2017 v rámci mnichovského veletrhu Messe Expo Real, který je největším odborným veletrhem nemovitostí a investic v Evropě. Radost z dvojitého vyznamenání byla přirozeně veliká.

Za prosklenou skládací stěnu převzal ocenění Stefan Holtgreife a šéf týmu architekt Thilo Ostermann. Cenu pro kampus Solalrux, pak šéf obchodu architektonické kanceláře DIA 179 Stephan a Dörte Fehse.

Podrobnosti: Newsletter

02.01.2017

 • Skládací stěna Solarlux R.Evolution

Skládací stěna Solarlux  Perfektní funkcionalita, tenké profily, nejlepší tepelně izolační hodnoty, neomezené možnosti kombinací: Nová prosklená skládací stěna spojená s filigránským designem a optimální technikou. I přes minimální pohledovou šířku jen 99 mm vykazuje nová skládací stěna vylepšenou statiku a hodnoty prostupu tepla U-Wert. Obrovská kombinace možností pomocí pevných, posuvných, výklopných a rohových prvků zařazuje novou skládací stěnu do pozice - absolutní multitalent. Obzvlášť promyšlený je systém kombinace umístění rozdílných prvků v jednom rámu. Od základu promyšlená nejvyšší technická úroveň.

Podrobnosti: Newsletter

29.11.2016

 • Řídící systém Solexa II

zimní zahrada-řízení

Solexa II – bezdrátová řídící jednotka pro zimní zahradu, nebo dům

S bezdrátovým řídícím systémem Solexa II lze v domě, nebo zimní zahradě ovládat stínění, okna, osvětlení, topení či klimatizaci. Modulární systém umožňuje realizaci projektů pro Smart Home s možností postupného rozšiřování, nebo pro dodatečnou montáž ke stávající standardní instalaci bez nutnosti sekání a pokládky kabelů.
Pro uživatele je důležitá skutečnost, že všechna zpracovávaná data zůstávají v domě, tzn., že nejsou přeposílána na externí servery. Automatika může bezdrátově obsluhovat až 15 koncových zařízení. K ovládání slouží 4,96" diplej, s rozšířením o další ovladače výrobce Elsner. S aplikací Mobile App lze řídící systém ovládat mobilem, tabletem, nebo PC, proto je nutné v připojení wifi.

06.11.2016

 • Ocenění pro Solarlux

Focus-zimní zahrady

Časopis Focus Money předával nejvyšší ohodnocení.

Dobré zprávy pro firmu Solarlux: Pod titulem „ Bydlení ve skleněném paláci" testoval nedávno proslulý hospodářský magazín Focus Money velký počet výrobců zimních zahrad v celém Německu. Mezi jinými bylo hodnoceno nejférovější jednání, cena- výkon, projekce a konzultace, montáže a servis. Ve všech testovaných kategoriích obdržel Solarlux známku "Velmi dobrý".

„S tímto vynikajícím výsledkem testu můžeme garantovat špičkovou úroveň našich produktů", hovoří o výsledku zakladatel Solarluxu Herbert Holtgreife. „Na trhu se pohybuje nespočet prodejců. Tato situace tak našim zákazníkům neulehčuje rozhodnutí, pro jakého výrobce se rozhodnout. Nezávislá zkouška tomu jistě napomůže.

Kolínský analytický a poradenský institut ServiceValue GmbH z pověření Focus Money to provedl. Přes 1450 majitelů nemovitostí poskytlo své zkušenosti v detailních hodnotách. Zpětná vazba našich zákazníků je pro nás nesmírně důležitá.“

 Výsledek testu „ velmi dobrý":

„Velmi dobrý" hodnotili zákazníci v oborech;

nejférovější výrobce zimních zahrad, nejférovější projekce a konzultace, nejférovější zákaznický servis, nejférovější jednání při dodávce a montáži, nejférovější produkty a nejférovější poměr cena- výkon. 

„Těšíme se z báječného výsledku a z toho, že naši zákazníci nyní mají ještě větší kousíček jistoty, že u Solarluxu jsou na správné adrese", pojal nadmíru pozitivní výsledek Herbert Holtgreife.

26.8.2016

 • Solarlux kooperuje s Waremou

Warema

Zastřešení terasy a ochrana proti slunci od jednoho dodavatele. Solarlux, expert na prosklené skládací stěny, zimní zahrady a zastřešení teras, nalezl v renomovaném výrobci stínící techniky WAREMA, dokonalého partnera. Výsledkem spolupráce bude cílené vybavování zastřešení teras luxusními markýzami. Obě firmy informovaly poprvé o detailech spolupráce na výstavě FENSTERBAU FRONTALE v Norimberku.


Dosud mnoho obchodníků a zákazníků stálo před otázkou, jak správně pro zastřešení terasy zn. Solarlux, vybrat z širokého sortimentu různých typů zastínění to pravé. Hledání je časovým nákladem a bývá spojené s důkladným a dlouhým ověřováním. Myšlenka na společný vývoj produktu byla nasnadě. Spojení dvou partnerů se zdařilo, protože Solarlux a WAREMA, dva úspěšní němečtí experti v oboru teras se rozhodli spojit své síly: Makýzy Solarlux mady by WAREMA v kvalitě „Made in Germany".
Technicky vylepšený profil s technologií vodících lišt usnadňují spolu se speciálně vyvinutým držákem markýzy montáž – na staveništi již není nutná žádná další mechanická úprava. Zastínění se na střechu terasy snadno upevní, zatímco skříň markýzy je zavěšena v držáku. K tomu patří ještě vysoký počet stylových úprav a variant zastínění. Pro zastřešení teras Atrium plus je markýza jako součást konstrukce vložena přímo v online-konfigurátoru. Objednávka, kontaktní osoba, dodávka jakož i servis je z jedné ruky: střešní terasa a markýza tvoří tak v technickém provedení, objednávce a montáži dokonalý pár.
V Solarluxu se tak těší z toho, že mohou zákazníkům nabídnout v této produktové kombinaci jedno správné řešení.

2.9.2015

 • Aplikace Solarlux pro iPad

Znáte námi vyvinutou aplikaci iPad App „Spaces & Products"?

Představíme Vám nejčastěji používané objekty, jejich reference a ukážeme Vám, jak lze použít a integrovat naše produkty uvnitř nejrůznějších projektů a to nejen na našich webstránkách , ale i v našem iPad App „ Spaces & Products", která prošla posledním novým update. Je zde mnoho nového k objevování a jsme přesvědčeni, že nezklame.

App „ Spaces & Products" nabízí báječné možnosti k objevování, prohledávání a inspiraci, ale více než jako příručka slouží zprostředkovaně jako technické know - how. Není tu jen možnost referencí, ale lze ji využít k nahlédnutí a filtrování existujících objektů a produktů. Je připravena být vždy po ruce k získávání doplňujících informací v jednotlivých projektech.

Newsletter: Aplikace Solarlux pro iPad verze 2.5

14.6.2015

 • Anova: Kabriolet mezi zastřešeními teras

Zastreseni-terasy-anovaDopoledne montáž. Odpoledne slavnostní zahájení provozu. A v případě potřeby je možné i polovinu plochy střechy snadno odsunout. Kdo by si pomyslel, že prosklené zastřešení terasy může být tak flexibilní a přesto se montuje v nejkratším možném čase? Solarlux odstartoval zastřešením terasy Anova novou epochu. Jeho sloganu „ sklo v pohybu" dělaly doposud výrobci zimních zahrad, skleníků a zastřešení teras především čest skládací skleněné stěny.

Newsletter: Anova: Kabriolet mezi zastřešeními teras

14.6.2015

 • iF Design Award 2015

If_gold_award_2015V tomto roce si mohl také Solarlux ověřit, zda je možné tuto iF zlatou medaili získat. Vysoce jakostní posuvná stěna cero přesvědčila proslulou porotu a v kategorii „Building Technology" získala pro rodinnou firmu z Bissendorfu prestižní ocenění. Defacto se tak v designu zařadila mezi takové giganty jako jsou Apple, Audi, či Samsung.

Jak vysoce design cera přesvědčil porotu, o tom svědčí jednoznačné prohlášení: „ Tato úplně nová idea posuvných oken je velmi filigránská, zakládající se na minimálně viditelné materiálové tloušťce rámové konstrukce. Vzniká tak úplně nová estetika v architektonické formě oken: Rámy a zesílené konstrukce se ztrácejí elegantně v podlaze a působí tak, že i zavřené okno se zdá být otevřené. K tomu je zde jak funkcionalita, tak i ovládání optimálně sladěno: strhující".

Newsletter iF Design Award 2015

Více informací: www.cero.de